Dlaczego feromony działają?

Dlaczego feromony działają?

Wiele osób zastanawia się, czy feromony działają, a jeśli tak, to właściwie na jakiej zasadzie. Otóż ich działanie jest uwarunkowane organizmem człowieka, w którym znajdują się synapsy nerwowe podatne na te związki chemiczne. W dzisiejszym artykule nieco przybliżymy ten temat.

Co to są feromony?

Feromony to lotne związki chemiczne, które w swoim składzie mają kilka składników podrzędnych i jeden nadrzędny. Naturalnie wydzielane są m.in. przez narządy płciowe, gruczoły potowe czy śluzówki jamy ustnej. Organizm człowieka wyczuwa i odbiera feromony za pomocą narządu lemieszowo-nosowego, który następnie wysyła odpowiedni sygnał do układu nerwowego.

Perfumy czy feromony?

A może jedno i drugie? Feromony stały się modne stosunkowo niedawno, ponieważ badania nad ich skutecznością wciąż nie były jednoznaczne. Gdy jednak udało się udowodnić działanie tych związków, błyskawicznie wzrósł popyt na ich zakup. Co zatem wybrać: perfumy, czy czyste feromony?

Nie musisz się ograniczać!

Wiele osób zastanawia się, czy czyste feromony można łączyć z klasycznymi perfumami. Otóż można, a nawet trzeba! Czysta postać feromonów jest bowiem bezzapachowa, a zatem poza klasycznym działaniem nie oferuje nam żadnych dodatkowych korzyści. Na rynku dostępnych jest jednak wiele klasycznych zapachów z dodatkiem tych niezwykłych afrodyzjaków. Oferuje je praktycznie każdy sklep z feromonami, a wybór poszczególnych wariantów jest naprawdę imponujący! Nie musisz się zatem ograniczać i możesz wybrać ulubiony zapach, w którego składzie znajdował się będzie tajemniczy składnik.

Wybieraj certyfikowanych dostawców

Poszukując idealnych perfum z feromonami, warto stawiać jedynie na sprawdzonych producentów, którzy oferuję oryginalne i certyfikowane produkty. Wątpliwej jakości sklep z feromonami może bowiem dostarczyć ci wadliwy produkt, który finalnie nie będzie prawidłowo spełniał swojej funkcji, a zatem okaże się zwykłym falsyfikatem. Przed zakupami warto zatem sprawdzić opinie na temat sklepu od jego dotychczasowych klientów oraz dokładnie skonfrontować ofertę danego producenta z konkurencyjnymi markami np. pod kątem oferowanej ceny.

Jak działają feromony?

Ludzie odbierają feromony w sposób nieświadomy. Jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na znalezienie atrakcyjnego partnera lub partnerki, najlepiej zainwestować w specjalne perfumy feromony. Sklep z takimi produktami bez problemu odnajdziesz w sieci, a wybór jest naprawdę imponujący! Dostępne są także feromony w czystej postaci, które są całkowicie bezzapachowe.

Dlaczego feromony są skuteczne?

Działanie feromonów zostało potwierdzone naukowo za sprawą wielu różnorodnych badań. Związki te sprawiają, że mężczyźni stają się w oczach kobiet bardziej atrakcyjni, a kobiety bardziej interesujące. Co ważne, ich użycie podnosi pewność siebie i zwiększa naszą odwagę podczas kontaktów towarzyskich. Z tego powodu w ostatnim czasie na popularności zyskały perfumy feromony. Sklep z tego typu produktami wcale nie należy do najdroższych!

Malvolia – Perfumy z feromonami premium

Markę Malvolia wyróżnia wysoka dbałość o jakość feromonów zawartych w eleganckich flakonach. W ofercie znajdują się zarówno feromony męskie, jak i feromony kobiece. Zapach według klientów utrzymuje się na skórze do kilku godzin, a zapachy podobają się ich partnerom i partnerkom.

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

0 0 votes
Ocena artykułu:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments